Archiwum

Baja Carpathia 2017

Silna ekipa naszego klubu wraca z Baja Carpathia z workiem pucharów! W telegraficznym skrócie: Q4 Arkadiusz Lindner 1. miesce (!!!) Radek Lindner 4. miejsce Szor Dariusz 6. miejsce Marcin Bobby Bożalek 7. miejsce Q2 Agata Stefaniak #528 1. miejsce Piotr Serbista Quad Rider 2. miejsce S1 +3000 Tomasz Wojtyra / Maliński 5. miejsce Dacia Duster Cup Wojtek Furman / Michał Augustyniak 1. miejsce (!!!) John Rider / Tomasz Nowakowski 3. miejsce Prowadzimy także w klasyfikacjach sponsorskiej i klubowej!!! (...) Wyniki

Więcej

Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego w cross country w Lipowczycach 2017

W zeszłą niedzielę odbyły się zawody na torze w Lipowczycach, w których brali udział nasi najmłodsi klubowicze. Aleksander Lindner debiutował w klasie Młodzik i ukończył wyścig na VII miejscu oraz Filip Bergier, który dopiero drugi raz brał udział w zawodach i dotychczas zawsze kończy na podium :) tym razem zdobył III miejsce, ostatnim z zawodników był Kuba Kowalski, który startował quadem w klasie Q4 i zdobył IV miejsce. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów :) !!!

Więcej

Baja Drawsko 2017

Inauguracja za nami. Aż 194 punkty zdobyliśmy na Baja Drawsko uzyskując pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej!! i drugie miejsce w klasyfikacji sponsorskiej !! Nasi zawodnicy zdobyli kolejno: Klasa Q2 1 miejsce - Piotr Serbista Piotr Serbista Quad Rider 2 miejsce - Agata Stefaniak Agata Stefaniak #528 Klasa Q4 2 miejsce (osiągniety czas był ex aequo z 1 miejscem ) - Radek Lindner Kingsquad Lindner Bros 5 miejsce - Dariusz Szor 8 miejsce po awarii skrzyni biegów - Arkadiusz Lindner Kingsquad

Więcej

SUPER RALLY w Oławie 2017

Jutro zaczynamy zmagania na SUPER RALLY w Oławie, ŁKO wystawilo 3 konie :) Kingsquad Lindner Bros - Arkadiusz Lindner Renegatem, Radek Lindner pilotuje Pajero za którego sterem działa Tomasz Wojtyra z Dziupla 4x4 Łódź oraz Wrangiem lecą Michał Szczurtek i Sebastian Klonowski. Starty o 9:00, 3x os + dojazdówki, niedziela 2x os. Trzymajcie kciuki za pierwsze przebiśniegi :) (...) Dzień pełen niespodzianek, zaczęło się od kręcenia środkami jeszcze zanim dobrze wystartowaliśmy, ale jak zwykle takie akcje tylko nas mobilizują. Wciąż