SUPER RALLY w Oławie 2017

Jutro zaczynamy zmagania na SUPER RALLY w Oławie, ŁKO wystawilo 3 konie :)

Kingsquad Lindner Bros - Arkadiusz Lindner Renegatem, Radek Lindner pilotuje Pajero za którego sterem działa Tomasz Wojtyra z Dziupla 4x4 Łódź oraz Wrangiem lecą Michał Szczurtek i Sebastian Klonowski. Starty o 9:00, 3x os + dojazdówki, niedziela 2x os. Trzymajcie kciuki za pierwsze przebiśniegi :)

(...)

Dzień pełen niespodzianek, zaczęło się od kręcenia środkami jeszcze zanim dobrze wystartowaliśmy, ale jak zwykle takie akcje tylko nas mobilizują. Wciąż walczymy, nawet po osie, na podnośniku szykując zabawki na jutrzejszą walkę. A jest z kim się ścigać :) konkurencja nie miękka :) Jutro atak ŁKO!

(...)

Mamy to! Pierwszą tegoroczną edycję Super Rally w klasie Super Sport >150 kończymy na I miejscu!!! Wybrać się na rajd typu Cross Country autem przygotowanym do przeprawy było trochę dziwnym pomysłem, ale jakoś to ogarnęliśmy ;) Było szybko, miejscami bardzo szybko, przez co emocjonująco. Dokładnie to nas kręci! Nowa zajawka jak nic! Veni, vidi, vici!!!

(...)

Mamy to III miejsce w klasie super sport powyżej 150 km w pierwszej edycji super rally 2017, sezon uważam za otwarty i już są puchary :) zaznaczam że, to są dopiero testy

Skomentuj