Previous Next

Puchar Polski Rajdów Przeprawowych ATV Polska 2017

Zaczęła się długo oczekiwana rywalizacja w Mistrzostwach oraz Pucharze Polski Rajdów Przeprawowych ATV Polska!!! Nasz klub reprezentują: Marcin Bobby Bożalek, Rafał Maślanka, Adam Sko, Arkadiusz Jeziorski. Pierwsza dwójka walczyć będzie o mistrzostwo a debiutanci, po tygodniach spędzonych na przygotowaniach w garażu i na siłce, zawalczą o Puchar Polski!!!

Trzymamy mocno kciuki za naszą ekipę :) !!!

(...)

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny możemy wspólnie świętować sukces na Can-am Travel ATV Polska I Runda Stężnica organizowanego przez ATV Polska. Nasi klubowicze Adam Sko Arkadiusz Jeziorski w swoim debiucie zdobyli mocne drugie II miejsce. Ich determinacja, postawa oraz czas poświęcony na przygotowanie sprzętu ukazuje Nam, że "chcieć to móc" a marzenia są po to, żeby je spełniać.

Marcin Bobby Bożalek oraz Rafał Maślanka - wyjadacze (stare dziki polskiej przeprawy) w swojej klasie zdobyli szczęśliwe VII miejsce. Z relacji uczestników trasa w ich klasie była bardzo trudna oraz wymagająca sprzętowo. Po awarii jednej z wyciągarek musieli pokonywać trasę tylko na jednej, która później i tak pękła w pół jak pęknięty jeż :-(

Pokazuje to nam, że doświadczenie zawodników to jedno a przygotowanie sprzętu, w połączeniu z odrobiną szczęścia jest dopiero receptą na sukces.

Wszystkim zawodnikom razem i z osobna gratulujemy wyników a ATV Polska dziękujemy za profesjonalne przygotowanie rajdu.

Skomentuj