Previous Next

Polskie Safari

Czas na krótkie podsumowanie wyników naszych pomarańczowych załóg, startujących w miniony weekend w Rajd Polskie Safari.
Zaczniemy od rewelacyjnego wyniku załogi UTV-ki Dariusz Szor/Michał Pielużek. Byli oni nie tylko najszybsi w klasie UTV Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych, ale pozostawili w tyle także wszystkie ekipy samochodowe! Co ciekawe uzyskali identyczny czas, co samochodowa załoga Rajdos Ekipos Goleniewski/Michalski. Ale to Nasi byli lepsi w prologu i dzięki temu zostali sklasyfikowani wyżej. Kolejny dobry występ zaliczył także Cezary Woch, który w klasie UTV był drugi.
Duże nadzieje pokładaliśmy w naszych quadowcach. Spośród czwórki naszych reprezentantów jedynie Radek Lindner dotarł do mety rajdu, który może pochwalić się pucharem za trzecie miejsce. Jarko Luzak (w swoim stylu) zaliczył potężnego dzwona, Marcin Bożałek połamał kierownicę, a Leonard Tietianiec wycofał się po 5. oesie.
Dziękujemy Wam za doping i wszystkie dobre słowa. Wkrótce nasze święto, święto Baja Poland FIA CCR World Cup, które startuje już za 3 tygodnie!

Skomentuj