Previous Next

Poland Trophy 4×4 2017

Nasi zawodnicy na Poland Trophy 4x4 Terenowiec Extreme czyli jednym z najtrudniejszych rajdów przeprawowych w kraju!!

Maciek Kostrzewski & Bartosz Głąbała jako jedna z 30 załóg stawili się do odcinka nocnego po którym już tylko zostało 12 ekip to oznacza jedno - mordercze odcinki specjalnie testujące sprzęt jak i całą ekipę. Dziś niestety uległ zniszczeniu króciec wody co uniemożliwiło dalszą jazdę w bagnie :-( Mamy nadzieję, że następny start w takich ciężkich rajdach przyniesie owocne zwycięstwo!!

Michał Szczurtek & Sebastian Klonowski - po próbach połączenia satelitarnego z naszymi zawodnikami uzyskaliśmy tylko informację, że jadą dalej walcząc o podium. Damy wam znać jak dowiemy się czegoś więcej!!

(...)

Miło nam poinformować, że nasi zawodnicy na pierwszej rundzie Poland Trophy w klasie ADV zajeli II miejsce !! Gratulacje dla Michał Szczurtek & Sebastian Klonowski

A @Dziupla4x4 opisuję to tak

"Kolejny bagaż doświadczeń za nami, trawersy powoli wchodzą nam w nawyk i stają się dla nas fajniejsze niż bagno po klamki. Musimy jeszcze wyeliminować kilka minusów w zmocie i będzie lepiej. Nocka dała nam mocno w kość, obyło się bez większych awarii. Ostatnie 2 oesy robiliśmy kompletnie bez blokad przez awarie pneumatyki, co dało nam słaby czas i po nocnym odcinku byliśmy na 6 pozycji. Szybki serwis 2h snu i etap dzienny, który od samego początku szedł nam mega dobrze.. aż do momentu gdzie w biła nam się gałąź i uszkodziła obudowę termostatu i dalsza jazda była już nie możliwa. Etap dzienny zakończyliśmy na 3 oesie a mieliśmy do pokonania 5. Kary które dostaliśmy zepchnęły nas na 8 pozycje w klasyfikacji generalnej. Rajd zaliczamy do udanych mimo niepowodzeń. Wielkie gratulacje dla naszego kolegi Michała, który walczył do samego końca i wykręcił 2 miejsce w naszej klasie! Widzimy się na następnym rajdzie!"

Skomentuj