Blog-Image

Cross Country na torze w Seroki 2017

W najbliższą niedzielę zapraszamy zawodników oraz kibiców do wzięcia udziału w zawodach Cross Country na torze w Seroki. Będzie to pierwsza runda Mistrzostw Strefy Centralnej. Motory, quady 2x4 oraz 4x4 będą startować w swoich klasach, chętni mogą również przystąpić do egzaminu teoretycznego, uprawniające do wyrobienia licencji zawodniczej, dzięki której będzią mógli brać udział w klasyfikacji generalnej na koniec sezonu. Zapraszamy serdecznie, zapowiada się ciekawa impreza. Kolejna runda odbędzie się w polskim centrum OFFROADU, czyli w Łodzi na Rzeźni :) już w lipcu :)

Łowicki Klub Motorowy - organizator

(...)

Niedziela, piękna pogoda a co za tym idzie moc wrażeń na Pierwszej Rundzie Mistrzostw Strefy Centralnej oczywiście w Cross Country :-) Aż trzech naszych zawodników zdobyło dziś licencje a co za tym idzie Puchar Polski w rajdach Baja będzie należeć do ŁKO!

Dzisiejszy trening można uznać prawie za udany bo nasi zawodnicy zdobyli wszystkie miejsca poza podium. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło, ponieważ każdy z zawodników mógł zweryfikować przygotowanie swojego sprzętu i swoje fizyczne przed zbliżającym się sezonem rajdowym :-) Kingsquad Customs będzie miało ręce pełne roboty :) Gratulujemy raz jeszcze nowym zawodnikom i starym zgredom :)

Radek Lindner, Darek Szor, Jarek Luzak, Bobby, Maślanka Rafał, Arkadiusz Lindner (Kingsquad Lindner Bros) - chłopaki spisaliście się!!!

P. S. Super tor i zawody przygotowała ekipa Łowicki Klub Motorowy

Skomentuj